Jdi na obsah Jdi na menu
 


klíče

12. února 2007 v 20:19

Přijdou blondýnky ke svému kabrioletu a začnou nadávat:
"Sakra, zabouchly jsme tam klíče, co teď!"

Přidat komentář

srdce

12. února 2007 v 20:17

Píše blondýnka v nemocnici list: "Milý dárče, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se Ti daří tak dobře jako mně..."

Přidat komentář

zlatá rybka

12. února 2007 v 20:16

Najde blondýnka na břehu řeky zlatou rybku a ta jí říká: "Když mně hodíš zpět do vody, splním ti jedno přání." Blondýnka ji tam tedy hodí a přeje si: "Chtěla bych chlapa s velkým pérem!" - "Jdi k autu, tam na tebe už čeká!" U auta stojí policista a říká: "Slečno, tady máte pokutu za prasklé přední sklo a rozbitý blinkr. Ono je to trochu rozmazané, já si přál od zlaté rybky velký pero, ale ono píše moc silně a proto se mi to rozmazává!"

Přidat komentář

polda

12. února 2007 v 20:12

Přijde blondýnka k policistovi, který stojí před policejní stanicí a ptá se ho: "Prosím Vás, nevíte, kde je tu policejní stanice?" Policista se na ni podívá: "Přečtěte mi název té budovy za mnou!" Blondýnka se otočí, přečte název ´Policejní stanice´, obrátí se k policistovi a ptá se ho: "A teď mi to už řeknete?"

Přidat komentář

disketa

12. února 2007 v 20:11

 

 

Volá blondýna na Hotline: "Ten váš program mi stále píše Vložte disketu a já nevím, co mám dělat!" - "No a vložila jste disketu?" - "To mně nenapadlo..."

Přidat komentář

podpadky

12. února 2007 v 20:10

 

 

Jak dopadne blondýnka na vysokých podpatcích?
Na hlavu!

Přidat komentář

váza

12. února 2007 v 20:09

Prochází blondýnka muzeem a najednou vrazí do stolku, ze kterého spadne starodávná váza. Přilítne hlídač a nadává: "Ženská jedna bláznivá, ta váza je z 18.století!" Blondýnka se chytne za srdce a ulehčeně vzdychne: "Uf, já si už myslela, že je nová!"

...........................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lidi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................................................................................................

 

Všichni co to čtete tak vy víte že mi máte klikat na klikni SSSEEEMMM nad archívem malím písmem jasný??

No někomu asi né. Ale to je jedno . Taky by vám mělo dojít že máte hlasovat pro NEJ KAPELU no někomu to nedojde (ha ha ) .

Co se má dělat no jedeme dál . Já vím že tehle blog není nic , nic sem nepřidávám a mám tady kraviny o houbách atd. No ale nevým jestli se to změní ale metalu bych tu asi (nevým to určitě) měl přidat výc než jen pár od Slipknot jen pár obrázku a videí.Vým že by tenhle blog mohl být lepší ,když ho mám už 3 roky a taky vým že ho mám podělanej už od začátku. Takže když budete mít nějake nápad tak mi to pište to samí i stížnosti .

 

 

 

........................................................................................a všude mi hlasujte

vtipy o BLONDÝNACH

rozum

12. února 2007 v 20:06

Co se stane, když blondýnka spolkne mouchu?
Bude mít víc rozumu v břichu než v hlavě!

Přidat komentář

Vánoce

12. února 2007 v 20:04

Proč blondýnka leze domů oknem?
Protože před dveřmi jsou Vánoce!

Přidat komentář

panna

12. února 2007 v 20:03

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, jsi panna?" - "Ještě ne!"

Přidat komentář

mozeček

12. února 2007 v 20:02

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a Chappi?
V Chappi je i mozeček!

Přidat komentář

haski

12. února 2007 v 20:01

Co vznikne, když zkřížíme blondýnku se sibiřským haskim?
Jsou dvě možnosti:
1) Blondýnka odolná extrémně nízkým teplotám
2) Nejhloupější pes zápřahu

Přidat komentář

rychlost

12. února 2007 v 19:59

Blondýnu, která překročila povolenou rychlost, zastaví policista: "Neumíte číst nebo neznáte číslice? Na značce bylo 40 km/h!" - "Číst? Při takové rychlosti?"

Přidat komentář

míchačka

12. února 2007 v 19:59

 

 

 

 

 

Jak zakroutíte blondýnce krkem?
Nasypete jí trochu zrní do míchačky!

Přidat komentář

Meďour

12. února 2007 v 19:56

Blondýnka jedoucí v Meďouru bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi, dali mi u té pumpy zkažený vzduch!"

Přidat komentář

silničář

12. února 2007 v 19:54

Odliv zaměstnanců českých silničářů způsobil žalostnou reakci ministra dopravy. Uspořádal totiž výběrové řízení pro ženy na místo nového silničáře. Do konkurzu se přihlásily tři ženy: Bruneta, zrzka a blondýnka. Ministr dal každé do ruky kýbl s barvou a štětec a poslal je dělat linky na silnici, že kdo za den udělá delší, vyhrává. Večer ministr znovu přijde a vidí, že

bruneta udělala 10 kilometrů, zrzka 15 a blondýnka 48. Ptá se proto blondýnky, jak to dokázala, ale ta jen pokrčí rameny. Ministrovi to vrtá hlavou a tak je nechá délat linky i druhý den. Večer znovu přijde a vidí, že bruneta udělala 15 kilometrů, zrzka 20 kilometrů a blondýnka 30 kilometrů. Ministrovi to znovu nedá spát a tak je nechá lajnovat i třetí den. Večer do třetice přijde a vidí, že bruneta má 18 kilometrů, zrzka 33 kilometrů a blondýna udělala jen 3 metry. Ptá se jí, proč toho udělala tak málo. Vždyť na začátku to vypadalo tak nadějně a blondýnka odpoví : "No jo, když on je ten kýbl den ode dne dál..."